ПРО НАС
ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНА - ЯКІСТЬ
Наша компанія базується на переконанні, що потреби наших клієнтів є надзвичайно важливими. Вся наша команда прагне задовольнити ці потреби. Ми вітаємо можливість завоювати вашу довіру та надати вам найкращий сервіс у цій галузі.  Якість - це те, що відокремлює хороше від поганого. Як у нашому житті, так і в нашій роботі якість є визначальним фактором того, як ми оцінюємо та оцінюємось іншими. Коли справа доходить до визначення якості будівельного проекту, слід враховувати, як правило, низку факторів. Серед них - чи ви виконали проект за графіком, відповідаючи вимогам клієнтів у межах узгодженого бюджету. Крім того, вирішальне значення для визначення якості будівництва має те, чи виконали ви все згідно норм проекту.
24 відеоспостереження
 
Закрита територія
 
 
Великий підземний паркінг
 
Дитячі та спортивнй майданчики
ДОСВІД ЯКІСНОГО БУДІВНИЦТВА
ЧОМУ САМЕ ЖК «НОВИЙ»?
 
Зручне місце розташування. Комплекс знаходиться у районі, який швидко розвивається, та за 20 хвилин їзди в транспорті від історичного центру міста.  До найближчої зупинки громадського транспорту мешканцям ЖК потрібно добиратися всього 3 хвилини. Розгалуженість транспортних ліній в цьому районі дозволяє без жодних зусиль та лишніх пересаджувань швидко дістатися до будь-якої точки міста.
Екологічність. Близьке розташування парку забезпечує чисте повітря та гарні краєвиди. Вигідне місце розташування самого комплексу зумовлене ще й віддаленістю від головної дороги - отже шум машин не буде заважати нічному відпочинку.
Сучасне планування. Житловий комплекс «НОВИЙ» - це уособлення всіх новітніх розробок та втілення в реальність чудового проекту кращих архітекторів. Кожна квартира має зручне та функціональне розміщення кімнат, а також всі необхідні інженерні мережі.
ЖК «НОВИЙ» - ідеальне рішення, для тих, хто піклується про себе та свою родину  кому не байдуже де жити
ЛЬВІВ, ВУЛ.СТРИЙСЬКА, 195
Будинок сьомої черги в ЖК НОВИЙ, це будинок змінної поверховості з підземним паркінгом. Житло в цьому комплексі підійде, як молодим сім’ям так і людям поважного віку, де створені всі умови для комфортного життя.  Будівництво  ведеться згідно графіку та має повний пакет дозвільних документів.
НОВОБУДОВА
Ми пишаємось своїми досягненнями. Світлини наших проектів дозволяють вивчити наше портфоліо. Тут представлена ​​добірка фотографій, що демонструють наші можливості та досягнення.
ЗДАНІ БУДИНКИ
 
сьома черга
ЖК НОВИЙ
 
Львів, вул. Карла Мікльоша, 9
 
 
 
 
 
Шукай нас
 
(+38) 067 137 96 24, 032 295 60 31
©2013  Всі права захищено   Design by Miha's toys Co
ЖК НОВИЙ
сьома черга
©2013  Всі права захищено Design by Miha's toys Co